Modern technology gives us many things.

Xir Tea Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları

X-ir tea karışık bitki çayı nedir? Xir tea kullananlar ne düşünüyor?

Xir tea yan etkileri nelerdir? Kullanıcı Yorumları
6 10.671

Xir tea nedir diye internette biraz araştırma yapınca Youtube’da sadece 1 video bulabildim. O nedenle xir tea yan etkileri nelerdir, zararları var mıdır bilemiyoruz. Bir hanımefendi xir tea zayıflama çayı kullandığını ve bunun neticesinde zayıfladığını, formda kaldığını söylüyor. Açıkçasını söylemek gerekirse xir tea ile alakalı çok fazla bilgiye ulaşamadık. Satın almadan önce mutlaka xir tea kullanıcı yorumları sayfalarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Xir tea nedir?

Xir tea, doğada bulunabilecek otlardan oluşan bir karışık bitki çayıdır. İçerisinde acai yeşili, mate çayı, zencefil, kuşburnu, ekinezi, yeşil kahve gibi doğal otların olduğu bir bitki çayıdır. Yeliz Kılıç isimli bir hanımefendinin geliştirdiği bu zayıflama çayı sadece Whatsapp, Instagram ve resmi internet sitelerinden satılmaktadır.

Xir tea kullananlar

Sayfanın altında bulunan xir tea kullanıcı yorumları alanından ürünü kullananlar düşüncelerini, memnuniyet veya şikayetleri paylaşıyorlar. Satış sitelerinde ürünü sipariş vermeden önce hamilelik durumunuzu, kalp-ritim sorununuzun olup olmadığını ve çocuk emizirip emzirmediğinizi soruyorlar.

Xir tea şikayetleri

Youtube’da xir tea kullanıcı yorumları ve tanıtımı amaçlı sadece yukarıdaki paylaştığımız video bulunuyor. Başka bir videoya ulaşamadık. Sizler de orjinal adı x-ir tea olan bu karışık bitki çayı ile alakalı düşüncelerinizi, -varsa- xir tea şikayetleri diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

5

Xir tea kullanıcı yorumları

Xir tea, internet üzerinden satın alabileceğiniz bir karışık bitki çayıdır. Bir kavanoz içinde bulunan bu çayı hazırlayıp içiyorsunuz. Satış fiyatı 140 TL'dir. Instagram'dan xir tea kullananlar tarafından paylaşılan gönderileri ve satın aldıkları kişilerin bilgilerini bulabilirsiniz.

  • Fiyatı 5