Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Yarısı İnsan Yarısı Hayvan Korkunç Yaratıklar

Siz böyle canlılar ile hiç karşılaştınız mı? Türkiye'de olduğu iddia ediliyor böyle canlıların.

0 60

Böyle tuhaf videolar, görüntüler sosyal medyanın etkisiyle çok hızlı bir şekilde yayılıyor. Peki gerçekten tuhaf yaratıklar, yarı insan yarı hayvan olan böyle varlıklar var mıdır? Kimisi deniz kızı olarak bilinen balık görünümlü bir insan oluyor, kimisi yılan, kimisi de köpek, kartal, timsah ve daha tuhaf canlılar olabiliyor. Şahsi kanaatimi belirtmem gerekirse ben bunların foto montaj ürünleri olduğunu düşünüyorum. Fakat bazılarının müzelerde sergileniyor olması insanı düşündürüyor?

Müzeler gibi ciddi kurumlarda yetkiler neden bu türlü şeyleri insanları sergileyip, gösterirler ki? O nedenden dolayı yorumları size bırakmak istiyorum. Siz de yorum alanından yarısı insan yarısı hayvan olan bu korkunç ve tuhaf yaratıklar hakkında neler düşündüğünüzü, gerçeklikleri ile alakalı bilginiz varsa bizimle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yarı İnsan Yarı Hayvan Yaratıklar
Yarı İnsan Yarı Hayvan Yaratıklar

Yarı İnsan Yarı Hayvan Yaratıklar

Konuyla alakalı video yukarıda paylaşılmıştır. Bu ve benzeri videoları ulaşmak için Sosyal Türk’ün Youtube kanalına abone olup, videolardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. İşte kanalın linki: Sosyal Türk Youtube Kanalı

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.