Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Yıldızlar Şahidim Dizisi Final mi Yapıyor? Neden Bitti?

1 112

Star TV’de yayınlanan yıldızlar şahidim dizisi ile alakalı ilginç bir iddia sosyal medyada dolaşıyor. Henüz 2 hafta önce yayın hayatına başlayan yıldızlar şahidim dizisinin final yapacağı iddia edildi. Cuma günleri Star’da yayınlanan bu dizinin neden final yapacağını sizler için araştırdık..

Oldukça kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olan çiçeği burnunda bu dizi 2 hafta önce Star’da başlamıştı. Önümüzdeki hafta 3. bölümü yayınlanacak olan dizi ile alakalı ortaya atılan iddialar dizinin takipçilerini tedirgin etti. Facebook ve Twitter gibi mecralarda yıldızlar şahidim neden final yapıyor diye soruların artması üzerine yaptığım araştırmada bazı dizi & tv haberleri sitelerinde dizinin yeterli reytingleri ilk 2 bölümde sağlayamadığından dolayı final yapacağı iddia ediliyor.

Yıldızlar Şahidim Bitecek mi?

Arkadaşlar bu bilgilerin doğruluğundan emin olmadığımızı belirterek dizinin final yapmama ihtimalinin de olduğunu belirtmek istiyorum. Çünkü henüz yapımcı firma ya da dizinin oyuncuları tarafından böyle bir açıklama yapılmamıştır. Ayrıca dizinin Oyuncu kadrosunda kiraz mevsimi dizisinden de hatırlayacağınız Özge Gürel, Serkan Çayoğlu gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Yıldızlar Şahidim Final Yapıyor

Yıldızlar Şahidim dizisi ile alakalı gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim…

1 yorum
  1. gonca Diyor ki:

    Ne olur bari yıldızlar şahidim dizisi final yapmasın. Şimdiye kadar özge gürel, serkan çayoğlu ikilisinin olduğu dizileri hep bitiriyorlar. Daha önce de kiraz mevsimi dizisi final yapmıştı. Nolur yıldızlar şahidim dizisi devam etsin. Biz izliyoruz.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.